Oficiálne stránky obce Milpoš

Štefanský ples 2017
Publikované: Sobota, 06.01. 2018 - 18:29:38
Vec: Aktuality          Vianoce patria k najkrajším obdobiam roka. Rodina je spolu, všetci si užívajú vzájomnú blízkosť. A práve v tomto období pripravili naši folkloristi v spolupráci s obcou Milpoš ďalší ročník Štefanského plesu, ktorý bol beznádejne vypredaný už niekoľko týždňov pred začiatkom.
          26.12.2017 o 19:00 sa v sále polyfunkčného objektu v Milpoši začali schádzať krásne dámy a elegantní páni. MSS Milpošan a ŽSS Milpošanka vytvorili nádherné priestory, ktoré sa tento rok niesli vo farbách kráľovskej modrej a zlatej. A nedali si záležať len na výzdobe. Originálnymi ...

          ...vstupmi potešili hostí tak mužská, ako aj ženská zložka našich folklórnych skupín. Do tanca celý večer hrala hudobná skupina Toron z Lipian, ktorá sa postarala o výbornú náladu a svojimi hitmi často rozospievali celú sálu. V priebehu večera si hostia mohli zakúpiť lístky do tomboly, ktorá bola tento rok opäť veľmi bohatá, začo ďakujeme všetkým sponzorom. Po výbornej polnočnej kapustnici prišla dlho očakávaná chvíľa a tí, ktorí si kúpili lístky a mali v tento večer aspoň trošku šťastia, sa mohli potešiť  niektorej z cien. Nálada bola príjemná a hostia jeden k druhému veľmi prajní. Víťazom blahoželáme a tí, ktorí nevyhrali, nezúfajte. Veríme, že aj v roku 2018 sa spolu stretneme na ďalšom ročníku Štefanského plesu a šancu zabaviť sa a okrem toho odísť aj s nejakou hodnotnou cenou, budete mať opäť.
          Všetkým hosťom a sponzorom sa chceme veľmi pekne poďakovať, že aj vďaka nim sa podarilo našim folkloristom získať finančné prostriedky, ktoré využijú na rozvoj folklóru a šírenie dobrého mena obce Milpoš. V roku 2017 sa im to darilo výborne a my im držme prsty, aby to tak bolo aj v novom roku 2018.

Marcela Pillárová

Tento článok si môžete prečítať na webe Oficiálne stránky obce Milpoš
http://www.milpos.sk

Tento článok nájdete na adrese:
http://www.milpos.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=1852